Argan Ürünleri

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Fas'dan ithal %100 doğal Ecocert sertifikalı Argan yağımız Üretimde kullanılmak üzere ithal edilmiştir. perakende satışı yoktur. Lütfen yağımızı piyasada Argan yağı adı altında satılan ne olduğu belli olmayan çeşitli yağlarla karıştırılıp saflığını k..
0.00TL
Argan Yüz Serumu 10 ml (Face Serum) Ürünümüz %100 saflığa sahip olup ECOCERT sertifikasına sahiptir. Yani %100 organik ve biyolojik olduğunu ıspatlamıştır. Etki alanları: anti Aging etkiye sahiptir yaşlanma karşıtı bir serumdur. cilt kı..
23.00TL
İçeriğindeki Argan yağı sayesinde saçları nemlendirici bir etkiye sahiptir. Saç telindeki yüzey hasarlarının onarılması, güçlenmesi ve boyalı saçlarda rengin korunmasına yardımcı olur. Yıpranmış, cansızlaşmış, kırılmış, elastikiyetini kaybetmiş, boya..
17.00TL
Argan yağı ile zenginleştirilmiş Agadir argan şampuanımız paraben, silikon, tuz , ve diğer kimyasal maddeler içermez ailenizin güvenle kullanabileceği bir şampuandır ..
23.00TL
ARGAN GECE KREMİ ( iTHAL) Fasdan ithal etmiş olduğumuz Argan gece kremi içerisindeki argan yağı sayesinde yüksek oranda E vitamini içerir. Cilt kırışıklıklarına karşı savaş açarcildinizi nemli tutar yaşlanmanın etkilerini azaltır.Anti agin..
55.00TL
Argan yağı ile zenginleştirilmiş argan sabunumuz siz değerli müşterilerimiz için özenle üretilmiştir. Argan yağlı sabunumuzla cildiniz neme doyup hijyenik bir temizlik sağlayacaktır. tüm cilt tipleri için uygundur. ..
9.00TL
Fas dan ithal ürünümüzün içerisindeki Argan yağı sayesinde yüksek oranda E vitamini içermektedir. Güneşin uv ışınlarına ve Fönün zararlı etkilerine karşı saçlarınızı gün boyu koruma altına alır. kolay emilir hafif ve ipeksidir. yapışkan olmayan formü..
30.00TL
GOLD ARGAN SERUMU CAM SPREY Dünyada sadece Fas da yetişen bu nadide ürünümüzü, Fas dan Sağlık bakanlığı kriterlerine uygun olarak ithal etmiş olup siz değerli müşterilerimize özel fiyatla sunuyoruz. İçeriğindeki yüksek oranda E vitamini saye..
68.00TL
Baobab Yağı - Baobab Ağacı Baobab ağacı çekirdekleri yüksek oranda  A, C, D, E, F Vitaminleri ve beta-karoten, amino asitler, tartarik asiti içerir. Baobab yağı soğuk presleme yöntemiyle elde edilir Kuruyan ve susuz kalmış, tahriş olmuş ciltl..
60.00TL
×
×
×
×
×
×
×